itm F.P.U.H. Ilona Woźniak
Could not get image resource for "uploads/tx_macfirmy/Projekt1/images/column-img.png".

Wizytówka firmy

Nazwa firmy:

itm F.P.U.H. Ilona Woźniak

Dane adresowe:

ul. Strażacka 9
Dąbrowa Górnicza 42-520
Polska

Telefon:

664-973-395; 668-102-419

Email:

itmfpuh@wp.pl

Godziny otwarcia:

poniedziałek-piątek 7.00-15.00
sobota 8.00-13.00

O nas

Lakiernia natryskowa i proszkowa "itm" oferuje wszelkie usługi w zakresie lakierowania MDF, MDF-u laminowanego, forniru, drewna, tworzywa sztucznego i bejcowania, a także lakierujemy metal, aluminium, stal, ocynk metodą proszkową. Nasza firma wykonuje usługi lakierowania według palety barw RAL, NCS, ICA na mat/półmat,  wysoki połysk polerowany, lakier strukturalny oraz lakier bezbarwny. Pełna gama kolorów zapewnia doskonały wybór właściwej barwy, lecz w przypadku niemożności dobrania koloru według standardowej palety barw jesteśmy w stanie dopasować kolor do wzoru dostarczonego przez klienta.

Lakierujemy materiał powierzony, jak również jesteśmy w stanie zrealizować zamówienie z materiałów własnych. Istnieje możliwość dwustronnego lakierowania frontów. Jesteśmy elastyczni terminowo oraz zapewniamy konkurencyjne ceny. Posiadamy własny transport.

Wszelkie usługi, które wykonujemy mają na celu zagwarantowanie satysfakcji klienta, na którą składa się wysoka jakość w połączeniu z korzystną ceną. W celu nawiązania z nami współpracy prosimy o kontakt.

 

" Przede wszystkim jakość."